DELL SUNUCULAR

HOSTPİRİ sunucları Dell yeni nesil sunuculardan oluşur.

Sizlere yüksek performansı standart olarak sunar.

Kullanılan sunucular güçlü soğutma sistemiyle

destekli ortamlarda hizmet vermektedir .

SAMSUNG PRO SSD DİSKLER

HOSTPİRİ sunucularını Samsung Pro SSD diskler ile donatmıştır. SSD disklerimiz normal disklere göre %150 ile %400 arası daha hızlı çalışır. Bu sayede veri yükleme ve alma hızı maksimuma ulaşır .

NETWORK

HOSTPİRİ network altyapı sistemi Türk Telekom ile direkt yurtiçinden bağlıdır. Bunula birlikte yedekli Turkcell Superonline bağlantısı sayesinde oluşabilecek sorunlarda kesintisiz hizmete devam eder. Güçlü network altyapımız sayesinde hızlı ve güvenli bağlantı ile tüm dünyayı kapsar.

RAİD 10

HOSTPİRİ raid 10 u kullanır. En maliyetli tercih olan raid 10 sizin için HOSTPİRİ' nde. Raid 10 ile performans ve güvenlik en üst seviyede tutulur. Getireceği maliyet sebebiyle daha düşük seviyeleri kullanılan Raid 10 sistemi hem veri güvenliği sağlamak hem de performans artışı isteyen kullanıcılar için idealdir.

LİNUX ve WİNDOWS

HOSTPİRİ bünyesinde hem Linux tabanlı hemde Windows tabanlı sunucular bulunur. Sunucu güvenliğiniz için Linux tabanlı sunucularımızda CloudLinux, LiteSpeed, Cagefs ve Cpanel kullanıyoruz. Windows sunucularımızda ise Maestro ve Plesk panel tercih ediyoruz.

TEKNOLOJİ İLE TANIŞIN.

HOSTPİRİ , yüksek performans ve güvenliği ile öne çıkan hizmet sunar. Teknoloji alt yapısını hep üst noktada tutan HOSTPİRİ size geleceğin teknolojisini sunar. Yüksek teknoloji, uzman ekibimiz ile buluşunca size bu hizmetin keyfini sürmek kalır.
HOSTPİRİ kaliteli hizmet garantisi sunar.

GÜÇLÜ YENİ NESİL SUNUCULAR

HOSTPİRİ'nde yeni nesil güçlü sunucu alt yapısı ile yüksek hız ve güvenlik standart. Güçlü Dell sunucularımız ve SSD disk alt yapımız ile teknolojiyi sizlere sunuyoruz.

NETWORK ALTYAPIMIZHOSTPİRİ network altyapı sistemi Türk Telekom ile direkt yurtiçinden bağlıdır. Bunula birlikte yedekli Turkcell Superonline bağlantısı sayesinde oluşabilecek sorunlarda kesintisiz hizmete devam eder. Güçlü network altyapımız sayesinde hızlı ve güvenli bağlantı ile tüm dünyayı kapsar.

HOSTPİRİ Destek

Tüm sorularınız ve talepleriniz için bize destek talebi gönderin. Ayrıca çağrı merkezimizde size yardımcı olmak için hizmetinizde.

Tüm sunucularımız özel ekranda anlık izlenmekte ve olası sorunlar hemen çözümlenmektedir.

HOSTPİRİ Hizmet noktaları

Sizlere kesintisiz hizmet veren ekibimiz için özel olarak tasarlanmış şirket merkezimiz ve güçlü network ağı ile örülmüş sistem merkezimiz için bütün teknolojik yatırımlar yapıldı. Olası sorunlara hızlı ve kesin çözüm sunan ekibimiz destek taleplerinizi dakikalar içinde sonuca taşıyacak.

Güçlü yeni nesil Dell sunucular ile Samsung PRO SSD diskleri sizin için buluşturduk.

Sunucu güvenliğiniz için Linux tabanlı sunucularımızda CloudLinux, LiteSpeed, Cagefs ve Cpanel kullanıyoruz. Windows sunucularımızda ise Maestro ve Plesk panel tercih ediyoruz.